Rodyti viską

Pagarbos ir padėkos ženklai Lietuvos savivaldybių kultūros administratoriams

 

Ypatingas šių metų ruduo žavi grožiu, gėrybėmis, dosnumu, išskrendančių paukščių aidu… . Kultūros padangėje taip pat suskambėjo ypatingas garsas. Prasminga, kad pirmą kartą atsigręžta į Lietuvos savivaldybių administracijose kūrybingai ir prasmingai dirbančius kultūros padalinių vadovus, specialistus.

Spalio 11 dieną Kultūros ministerijoje garbingiausias Kultūros ministerijos apdovanojimas įteiktas mūsų mielam kolegai, ilgamečiam asociacijos „Kultūros savivaldos kolegija“ kancleriui Algiui Petrui Krutkevičiui, Kelmės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojui, atsakingam už kultūrą.

Kolega Algis – puikus bendramintis, strategas, turintis ilgametę kultūros administravimo patirtį, puikiai išmanantis kultūros problemas, gebantis sutelkti kultūrinę visuomenę joms spręsti. Jo inicijuojami darbai ir renginiai žinomi ne tik Kelmės rajono savivaldybėje, Šiaulių apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje bei užsienyje.

Asociacija „Kultūros savivaldos kolegija“ asmeniškai pasveikino ir savo kolegą Petrą Blaževičių, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėją, garbingo apdovanojimo proga. Rokiškio rajono savivaldybė pelnė krivūlę „Savivaldybė – kultūros puoselėtoja“ (įsteigė Kultūros ministerija).

Kultūros ministerija gražiai prisidėjo paminint Vietos savivaldos dieną ir maloniai nustebino dar septynių Lietuvos savivaldybių vadovus, kuriems buvo patikėta pasveikinti ir perduoti Kultūros ministro Arūno Gelūno padėkos raštus už nuopelnus įtvirtinant Lietuvos kultūros savivaldą, pilietinių iniciatyvų įgyvendinimą bei kultūros įvaizdžio stiprinimą regionuose ir savivaldybėse šiems kultūros administratoriams:

Vilmai Griškevičienei, Šilutės rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjai, asociacijos „Kultūros savivaldos kolegija“ kanclerei, Remigijui Viliui, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistui, asociacijos „Kultūros savivaldos kolegija“ kanclerės pavaduotojui, Reginai Svirskienei, Varėnos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto vedėjo pavaduotojai, asociacijos “Kultūros savivaldos kolegija“ valdybos narei, Gintautui Bareikiui, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjui, asociacijos “Kultūros savivaldos kolegija“ nariui, Lidijai Rėkašienei, Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjai, asociacijos “Kultūros savivaldos kolegija“ narei, Augenijai Julei Kasparevičienei, Šakių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjai, asociacijos “Kultūros savivaldos kolegija“ narei, Kęstučiui Stadalnykui, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjui, asociacijos “Kultūros savivaldos kolegija“ valdybos nariui.

Asociacijos kanclerė Vilma Griškevičienė kultūros administratorių vardu padėkojo Kultūros ministrui Arūnui Gelūnui už puoselėtą bendrystės jausmą, kad kultūra neliktų užribyje, palinkėta sėkmės tolimesniuose darbuose.

Gerumo niekada nebūna per daug, norisi tikėtis, kad pradėta graži tradicija – pamatyti šauniai dirbančius ir kuriančius Savivaldybių administracijose kultūros žmones nebus pamiršta…

 

Administratorius
Administratorius
Straipsnį patalpino asociacija Kultūros savivaldos kolegijos svetainės administratorius http://www.aksk.lt

Parašykite komentarą