Rodyti viską

Šių dienų asociacijos aktualijos

Mieli kolegos, labai nuoširdžiai kviečiu ir manau, kad laikas visiems dar aktyviau įsijungti į mūsų asociacijos veiklą. Asociacija įgyvendino Kultūros ministerijos finansuojamą projektą “Savivaldybių kultūros procesų valdymo modelis”, tad aptarti rezultatų ir numatyti tolimesnes veiklas lapkričio 7-8 dienomis Jurbarke buvo susirinkusi ekspertinė grupė, asociacijos valdybos nariai.

Išklausyta projekto vadovės ataskaita, pasiūlymai. Bendru sutarimu nutarta ir kitais metais tęsti projektą, teikiant paraišką konkursui. O štai į kokias problemas labiau orientuotis, kas galėtų būti lektoriais, kas turi būti seminaro dalyvių auditorija, būtų gerai išgirsti iš jūsų jau dabar. Būtume dėkingi, jei į šią diskusiją įsijungtų ir Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyrius.

Susirinkimo metu kalbėjome ir apie būsimų Tradicinių amatų centrų steigimo juridinius klausimus, jų veiklos perspektyvas. Gal kas turite konkrečių pasiūlymų, pavyzdžių?

Gaila, kad nedalyvausime konferencijoje Zarasuose, pas kolegę Daivą. Tačiau ateityje, manau, kviesime atsiliepti jus visus. Galbūt taip išspręsime problemą asociacijos atstovavimo svarbiuose renginiuose.

Iš esmės buvo aptariami mūsų asociacijos įstatai. Būsiu dėkinga, jei atsiliepsite ir pateiksite savo siūlymus dėl jų tobulinimo. Valdybos narių nuomone, būtinas konkretumas įstatuose išspręstų kai kurias problemas, padėtų numatyti svarbias veiklas. Įdomu būstų sulaukti pastabų dėl uždavinių konkretizavimo, kolega Kęstutis pastebėjo, kad ir klasifikatorius pasenęs. Ką manytumėte apie tai, kad asociacija galėtų turėti ne tik tikruosius, bet ir Garbės narius, kuriuos tvirtintų visuotinis susirinkimas? 3.4.6. punkte kalbame apie paslaugas, tačiau juk mūsų asociacija neteikia paslaugų. Ką manote?

Su juridika prasilenkia ir 3.6 punktas. Asociacijos valdybos pirmininkas ir kancleris privalo būti atleistas, net jei ir nebedirba toje srityje. 4.1.2. Sąvoka „vadovas“ kažin ar tinka, nes juridine kalba kalbant, kancleris yra valdybos pirmininkas. O ką manytumėte, jei turėtume savo įsteigtus apdovanojimus? Įstatuose nereglamentuota, už ką atsako vicekancleris. Galbūt tokia pareigybė galėtų būti ir ne viena. Ką manote? Mes siūlytume padiskutuoti ir dėl itin sudėtingos susirinkimų sušaukimo tvarkos. Žodžiu, laukiame jūsų įsijungiant į šiuos darbus artimiausiu metu. IKI SUSITIKIMO FORUME. Visiems susidomėjusiems primenu, kad įstatai patalpinti mūsų tinklalapyje.

Kolegos, norime jums pasiūlyti išdėstyti savo poziciją, kokius konkrečius klausimus turėtų spręsti mūsų valdyba, asociacija 2013 metais? Tikiuosi, kad neliksite abejingi ir atsiliepsite dar šį mėnesį.

O dabar ir apie linksmai rimtus darbus metas pakalbėti. 2013 metais mūsų asociacijai sukanka 20 metų. Kaip šį jubiliejų paminėsime, galbūt turite konkrečių pasiūlymų? Kas norėtumėte dalyvauti organizacinėje grupėje? Šventė –visų, tad bus malonu gauti jūsų žinutes.

Ir dar… laikas skaičiuoja paskutinius šių metų mėnesius, ką manote, jei susirinktume visi po jaukiu Kalėdų sparnu pasidžiaugti buvimu kartu, trumpam sustabdyti gerą laiką? Tai turėtų vykti, mano nuomone, gruodžio pradžioje. Kokių bus minčių?

Ačiū kolegei Daurai iš Jurbarko už puikų savo krašto pristatymą, o „Medaus slėnis“ savininkas Ovidijus – tikras gerasis burtininkas… Netikite? Pabandykite.

Linkiu smagaus laiko užsukus į galeriją. Kęstutis ir vėl sustabdė gražias akimirkas. Ačiū jam.

Su linkėjimais ir viltim, kad atsiliepsite – Vilma iš Šilutės

 

Administratorius
Administratorius
Straipsnį patalpino asociacija Kultūros savivaldos kolegijos svetainės administratorius http://www.aksk.lt

Parašykite komentarą