Rodyti viską

Sveikinimai mūsų asociacijai 20-mečio proga!

Labai ačiū už malonų ir bičiulišką pakvietimą, bet atvykti negalėsiu. Jei kada kolegija rinktųsi Vilniuje, mielai pakviesčiau pokalbiui galerijoje ir susipažinimui su Luvro paroda, – Vytautas Balčiūnas, buvęs Kultūros viceministras, asociacijos „Kultūros savivaldos kolegija“ „krikštatėvis“.

Nuoširdžiai sveikinu asociaciją “Kultūros savivaldos kolegija” su jubiliejumi. Linkiu aktyvių diskusijų ir gražaus renginio, – Raimundas Balza, Lietuvos muziejų asociacijos vadovas – valdybos pirmininkas.

Mieli ir gerbiami kolegos, džiaugiuosi mūsų bendryste, mūsų darbais ir siekiais. Tik susitelkę, suvieniję pastangas galime tikėtis, kad juos lydės sėkmė. Nuotaikingo, kartu jaukaus ir šilto jums pasibuvimo. Su nuoširdžiausiais linkėjimais Alina Jaskūnienė, Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė.

Su gražiu Jubiliejumi ir visiems puikios šventės! – Pagarbiai, Danguolė Abazoriuvienė, Lietuvos viešųjų bibliotekų asociacijos pirmininkė.

Žmogus – šviesos jūra, beribės visatos puošmena. Norisi pasakyti – Žmogau, kuris dar važiuoji žiedine sankryža besirinkdamas kelią, nepavark, pakeisk savo ir draugų mintis ir tu pakeisi pasaulį, žinok, kad neišsakytos mintys – kaip pavojaus akimirką neišskleistas parašiutas ar iš žmonijos pavogtas lobis, kad mintis, darbas ir veiksmas yra kaitos priežastis ir pasekmė. Buvusi mūsų kolegė iš Ignalinos – Dalia Savickaitė.

Mieli Kultūros savivaldos kolegijos asocijuoti nariai, laikas šuoliuoja kaip nepažabotas žirgas. Taip greit prabėgo 20 metų nuo to atmintino 1993-ųjų rudens, kai Nidoje, “Urbo kalne” buvo įkurta Kultūros savivaldos kolegija. Sveikiname su veiklos sukaktimi ir linkime: kad su metais ateinanti patirtis dėtų pamatus sėkmingiems ateities darbams; kad Kultūros savivaldos kolegijos balsas būtų lemiamas sprendžiant regionų kultūros procesų, pokyčių, inovacijų valdymo, kasdienio gyvenimo problemas; kad šalia sąvokos “kultūros politika” atsirastų sąvoka “politikos kultūra”; kad rudeninių seminarų Nidoje (ir ne tik ), skirtų kultūros administratoriams, neformali patirtis būtų skleidžiama dar ilgai: nuo kadencijos iki kadencijos; kad Mokymosi visą gyvenimą perspektyvą plėtotumėte mokydamiesi iš gyvenimo ir vieni iš kitų. Sėkmės, keičiant tai, ką galite pakeisti, ramybės priimant tai, ko pakeisti negalite ir išminties vieną nuo kito atskirti… Prasmingų darbų ir gražios dienos. Nuoširdžiai, buvusio Lietuvos kultūros darbuotojų tobulinimosi centro atstovės Laima ir Lina.

Sveikinu asociacijos narius ir svetainės aksk.lt lankytojus su gražiu jubiliejumi! Svetainės redaktorius Evaldas Utyra.

Administratorius
Administratorius
Straipsnį patalpino asociacija Kultūros savivaldos kolegijos svetainės administratorius http://www.aksk.lt

Parašykite komentarą