Rodyti viską

Asociacijos 20-metis dar labiau suartino bendraminčius. Padėkota už pastangas, veiklas, pasidžiaugta iniciatyvomis

Bendri tikslai, aktyvios diskusijos, naujos idėjos, apčiuopiami rezultatai – tokia yra mūsų asociacijos kasdienybė. Juk savivaldybės administracijoje dirbantis žmogus yra ne tik koordinatorius, jis – idėjų generatorius, vadybininkas, jam pirmam tenka atsidurti naujovių sūkuryje. Žinoma, kiekvieno iš mūsų darbo sėkmė priklauso ir nuo savivaldybių vadovų palaikymo, ir nuo partnerystės su savo kolegomis, kultūros įstaigų darbuotojais.

Džiugu, kad tokių kolegų-asociacijos narių iš tiesų yra nemažai, tiek tų, kurie turi nemažą patirtį, tiek naujai įsiliejusių į mūsų būrį.

Tądien vieni buvo apdovanoti Kultūros ministerijos, kiti –Lietuvos savivaldybių asociacijos, jubiliejaus proga asociacijos „Kultūros savivaldos kolegija“ kanclerė Vilma Griškevičienė ir vicekancleris Remigijus Vilys taip pat nuoširdžiai padėkojo bendraminčiams, įteikė padėkos raštus.

Kęstučiui  Stadalnykui, asociacijos valdybos nariui, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjui, už turiningą bendradarbiavimą, įgyvendinant svarbias kultūriniam vyksmui idėjas.

Albinui Vilčinskui, asociacijos nariui, Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo plėtros skyriaus vedėjui, už racionalius pasiūlymus ir puikų bendrystės idėjų puoselėjimą. Nijolei Laužikienei, 2003-2005 metų  asociacijos kanclerei, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento direktorei, už svarų indėlį puoselėjant regionų kultūros įvaizdį Lietuvoje.

Tomui Vaitkui, asociacijos nariui, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjui, už iniciatyvas telkiančias asociacijos narius bendrai veiklai.

Jūratei Zakaravičienei, asociacijos valdybos narei, Marijampolės rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjai, už kolegiškumo idėjų sklaidą.

Augenijai Julei Kasparevičienei, ilgametei asociacijos narei, Šakių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjai,  už  nuoširdumą telkiant kolegas komandiniam darbui.

Petrui Blaževičiui, 1999-2001 metų asociacijos kancleriui, Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėjui, už tvirtas pozicijas ginant asociacijos interesus ir konstruktyvų bendradarbiavimą.

Jovitai Voverienei, asociacijos narei, Šilalės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojai,  už gebėjimą pateikti racionalius pasiūlymus vienijančius asociacijos narius.

Danutei Naujokienei, asociacijos narei, Tauragės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjai, už nuoširdumą ir kolegiškumą.

 

Linkime išlikti tokiais puikiais, žingeidžiais, kolegiškais!!!!

Administratorius
Administratorius
Straipsnį patalpino asociacija Kultūros savivaldos kolegijos svetainės administratorius http://www.aksk.lt

Parašykite komentarą